קורס ניהול תוספים בגוגל כרום

מהו תוסף? איך להתקין תוספים ולהשתמש בהם?

אחד הדברים החזקים ביותר בדפדפן כרום הוא האפשרות להוסיף תוספים. כיום נראה שקיים תוסף כמעט לכל דבר או פתרון שתרצו. חנות התוספים של גוגל מכילה כמות עצומה של תוספים בתחומים רבים ומגוונים. בקורס זה נלמד מהו תוסף ואיך תוספים עובדים. איך ניתן להתקין תוספים, להשתמש בהם ולהסיר אותם במידת הצורך.
שימוש בתוספים יאפשר לכם כוח רב בשימוש היומיומי באינטרנט, יעזור לכם לנהל משימות בקלות ובמהירות רבה יותר ויפתח עבורכם אפשרויות רבות מבלי לצאת מהדפדפן.

נגן וידאו

הנושאים שתלמדו בקורס

מהו תוסף?

חיבור חשבון הגוגל האישי לכרום

התקנת תוספים

ניהול ומחיקת תוספים

שימוש בקיצורי מקלדת

דוגמאות לתוספים

למידה ותמיכה במהלך הקורס

הקורס הינו קורס דיגיטלי וניתן לצפייה מכל מקום בעולם ומכל מכשיר. הוא מחולק לפרקים ושיעורים כך שתוכלו לעצור ולחזור בכל זמן שתרצו ולתרגל את החומר.

למי הקורס יכול להתאים?

גיל שפירא
קורס חובה למשתמשי כרום
קרא עוד
הכרתי בקורס כלים חדשים ששיפרו לי תוך כחצי שעה שנים של גלישה מסורבלת. תודה!

קצת עלי

היי, נעים להכיר, אני ניר נחום ואני נמצא בתחום האינטרנט והדיגיטל כבר מעל ל- 20 שנה. אני מתמחה באפיון ועיצוב ממשק משתמש וחווית לקוח שיווק דיגיטלי, צילום וקריאייטיב ובתחום של טכנולוגיות למידה שיוצר חיבור בין עולם הטכנולוגיה לעולם הלמידה.
בשנים האחרונות ליוויתי עשרות בעלי עסקים ואנשי דיגיטל בפיתוח מיומנויות ושיטות בתחום של שיווק
דיגיטלי ויצירת מוצרים דיגיטליים. עסקים שעוסקים בתחומים כמו אימון אישי, ייעוץ משכנתאות, שיווק ומכירות, לימודים, קורסים, הרצאות ועוד. כולם למדו איך להפוך את העסק שלהם לדיגיטלי ולפתח את יכולות השיווק והביצוע.
המטרה שלי היא לעזור לכם להיכנס לעולם הדיגיטל על מנת שתוכלו לשפר את המיומנויות שלכם ולתפעל את העסק שלכם בעצמכם מההתחלה ועד הסוף.

100 ש"ח הנחה לזמן מוגבל

לקורס מקוון שיווק דיגיטלי בפייסבוק ובאינסטגרם.
לקבלת הקופון מלאו את הפרטים הבאים

יש לך שאלה?

צור/צרי איתי קשר עכשיו בוואטסאפ או במסנג'ר

התחברות

היי, טוב לראות אותך!